Контакта інформація

Кафедра громадського здоров'я

м. Суми, вул. Праці, 3,

тел. 0(542) 648 342 

Привокзальна, 3а, 

тел. 0(542) 719 445

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Архів новин

Відпрацювання "Історія медицини"

УВАГА!

Відпрацювання з історії медицини у період з 19.06 по 23.06.17р. приймаються

з 10:00 до 12:00.

  

ATTENTION!

Reworks in History of Medicine for the period

19June – 23 June are taken 

from 10 a.m. to 12 p.m. 

Вітаємо команду медичного інституту!

 05 квітня 2017 року в басейні Сумського державного університету в рамках щорічної «Спартакіади ”Здоров’я”» пройшли профспілкові змагання з плавання серед викладачів, співробітників та аспірантів СумДУ.

За збірну команду медичного інституту виступили: доцент кафедри громадського здоров’я Васильєв Ю.К., викладачі кафедри фізичного виховання: Бурла А.О. та Савчук О.В., доцент кафедри фізичної реабілітації та спортивної медицини Ситник О.А., аспірант кафедри терапії Романюк С.А.

Всі учасники команди продемонстрували гідні результати завдяки чому команда медінституту зайняла І місце. Найкращий результат серед всіх учасників змагань показав к.мед.н., доцент Васильєв Ю.К.

 Бажаємо команді подальших успіхів та перемог!

Вітаємо!

 

Вітаємо студентку, V курсу СМОРОДСЬКУ Ольгу Миколаївну, яка на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за напрямом «Профілактична медицина», зайняла почесне ІІ місце. Науковий керівник ст. викладач Сміянова О.І. 

 

 

Спартакіада Здоров'я

 27 січня 2017 року в Сумському державному університеті в рамках щорічної «Спартакіади здоров’я» пройшли профспілкові змагання з лижного спорту серед викладачів, аспірантів та співробітників СумДУ.

Збірна команда Медичного інституту посіла перше місце.

 

Бажаємо команді Медичного інституту успіху та перемог у подальших змаганнях!

Привітання із Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні викладачі, співробітники та студенти СумДУ!

Від імені Директора інституту сердечно вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Щиро бажаю Вам щастя, успіхів у здійсненні задумів та міцного здоров’я на довгі роки. Нехай ці веселі свята принесуть у Ваш дім радість, затишок та добробут, а наступаючий рік стане для нашої рідної України роком миру, злагоди та процвітання.

Щасливого Нового року та радісних свят!

 

QS