Контакти

Кафедра громадського здоров'я

 Pratsi Str. 3, Sumy,

 

 tel. 0(542) 648 342  

 

 Pryvokzalna Str. 3a,

 Sumy, tel. 0(542) 719 445

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Архів новин

Спеціальність "Громадське здоров'я"

Про спеціальність "Громадське здоров'я" Сумського державного університету

 

Інформаційне повідомлення 2

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади

з навчальної дисципліни

«Соціальна медицина та організація охорони здоров'я»

Сумський державний університет

Положення про олімпіаду

Програма олімпіади

Регламент оцінювання

Відробки

ATTENTION!

Reworks in Deontology

8.01, 9.01, 10.01,

18.01, 19.01 from 9  to 12 a.m.

  

 ВНИМАНИЕ

Отработки по Деонтологии

принимаются 8.01, 9.01, 10.01,

 18.01, 19.01 с 9 до 12.

Монографія

 Шановні колеги, спільними зусиллями Інституту гематології та трансфузіології Національної академії наук України і медичного інституту Сумського Державного Університету вийшла в світ монографія «Виробнича трансфузіологія».

Розглядаються аспекти сучасної виробничої трансфузіології як окремої науки, що використовує унікальні для медицини матеріали та методи зі своєю історією й шляхами розвитку.

Вирішуються питання забезпечення патогенної безпеки, якості та препаратів служби крові. Розглядається нормативна база та шляхи її гармонізації з вимогами ЄС. Особливістю цього наукового видання є відсутність цитування офіційних документів та законів із посиланнями на них у разі необхідності. Це пояснюється вимогами до постійного вдосконалення згідно із сучасними системами менеджменту якості, такими як ISO 9001 та GMP, що приводить до постійних змін у цих документах. Разом із питаннями менеджменту якості розглядаються окремі аспекти з логістики, законодавства, економіки, інфраструктури, обладнання, маркетингу, виробництва, а також етичні моменти та інші вузькоспеціалізовані напрями діяльності служби крові, що формують виробничу трансфузіологію як сучасну самостійну науку.

Окремим розділом розглядається сучасне обладнання для служби крові, що представлене на ринку України та розміщена інформація стосовно сучасних технологій та перспективної літератури.

Виробнича трансфузіологія: монографія / В.В. Любчак, В.П. Любчак, А.С. Тимченко, В.А. Сміянов. - Суми: Сумський державний університет, 2017. - 272 с.

Профілактична робота з населенням: крок № 2

Жовтнева субота тижня фізичної культури і спорту дарувала сонячне тепло.

Студентський ректорат СумДУ у складі студентів 6-го та 3-го Алесі Перешивайло, Юлії Чепульської, Анастасії Скиби, Каріни Косенцевої, Анни Круш та доцент кафедри громадського здоров’я Світлана Тарасенко за підтримки директора Медичного інституту Андрія Лободи продовжили профілактичну роботу з населенням м. Суми.

Інформаційна кампанія була спрямована на підвищення зацікавленості населення м. Суми різних вікових груп до занять спортом та правильного харчування.

Також, як на життєво важливих заходах первинної профілактики захворюваності, учасникам заходу наголошувалося на необхідності вакцинації.

Символом кампанії було обране яблуко.

QS