Контакти

Кафедра громадського здоров'я

 Pratsi Str. 3, Sumy,

 

 tel. 0(542) 648 342  

 

 Pryvokzalna Str. 3a,

 Sumy, tel. 0(542) 719 445

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Архів новин

Профілактична робота з населенням: крок № 2

Жовтнева субота тижня фізичної культури і спорту дарувала сонячне тепло.

Студентський ректорат СумДУ у складі студентів 6-го та 3-го Алесі Перешивайло, Юлії Чепульської, Анастасії Скиби, Каріни Косенцевої, Анни Круш та доцент кафедри громадського здоров’я Світлана Тарасенко за підтримки директора Медичного інституту Андрія Лободи продовжили профілактичну роботу з населенням м. Суми.

Інформаційна кампанія була спрямована на підвищення зацікавленості населення м. Суми різних вікових груп до занять спортом та правильного харчування.

Також, як на життєво важливих заходах первинної профілактики захворюваності, учасникам заходу наголошувалося на необхідності вакцинації.

Символом кампанії було обране яблуко.

Профілактична робота з населенням: крок № 1

Cтуденти 3-го та 6-го курсів Медичного інституту СумДУ (Алеся Перишивайло, Дар’я Лебідь, Таміла Пістун, Каріна Косенцева, Анна Круш) та доцент кафедри громадського здоров’я Світлана Тарасенко 30 вересня  2017 р. провели інформаційно-просвітницьку кампанію у м. Суми щодо необхідності профілактики та відповідального ставлення до здоров'я, зокрема до репродуктивного, за підтримки БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї».

У заходах взяло участь понад 150 сумчан.

Акцентами у поінформуванні виступили:

необхідність профілактики здоров'я;

зважені рішення у питаннях здоров'я;

здоров’я зберігаюча поведінка людини як результат сформованих цінностей.

Незважаючи на прохолодну погоду, захід викликав позитивні емоції у людей: сумчани посміхалися, з цікавістю розглядали інформаційну продукцію та задавали питання щодо профілактичних заходів.

Відпрацювання "Історія медицини"

УВАГА!

Відпрацювання з історії медицини у період з 19.06 по 23.06.17р. приймаються

з 10:00 до 12:00.

  

ATTENTION!

Reworks in History of Medicine for the period

19June – 23 June are taken 

from 10 a.m. to 12 p.m. 

Всеукраїнська олімпіада з «Соціальної медицини та організації охорони здоров’я»

 12-13 квітня на базі кафедри «Громадського здоров’я» Медичного інституту Сумського державного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни: «Соціальна медицина та організація охорони здоров’я». 

На олімпіаду приїхали 27 представників майже всіх медичних вишів України. Олімпіада проходила в три тури: творчій конкурс в якому на вибір були запропоновані 3 актуальні теми з охорони здоров’я, ситуаційна задача з основних демографічних показників та тестування.

Всі студенти продемонстрували високій рівень знань та підготовки. Місця розподілилися наступним чином: І місце посіла представник НМУ імені О.О. Богомольця Комарова Тетяна (м. Київ);ІІ місце – Роговий Антон, СумДУ (м. Суми); ІІІ місце – Тригуб Юлія ХНМУ (м. Харків).

Заохочувальні дипломи отримали Тетюра Дарья (СумДУ, м. Суми); Довгань Владислава (ХНУ імені В.Н. Каразіна, м. Харків); Ткаченко Яна (УМСА, м. Полтава); Попенко Сергій (ХНМУ, м. Харків); Тимчишин Наталія (ТДМУ імені І.Я. Горбачевського, м. Тернопіль). 

Попри напружений графік проведення олімпіади, студенти мали змогу ознайомитися із культурно-історичною спадщиною м. Сум. Учасники олімпіади зазначають, що отримали незабутні враження від неймовірної атмосфери, яку створили організатори заходу.

Відгуки та пропозиції, що до проведення олімпіади, надсилати на електрону адресу olimpstud@ukr.net

Вітаємо команду медичного інституту!

 05 квітня 2017 року в басейні Сумського державного університету в рамках щорічної «Спартакіади ”Здоров’я”» пройшли профспілкові змагання з плавання серед викладачів, співробітників та аспірантів СумДУ.

За збірну команду медичного інституту виступили: доцент кафедри громадського здоров’я Васильєв Ю.К., викладачі кафедри фізичного виховання: Бурла А.О. та Савчук О.В., доцент кафедри фізичної реабілітації та спортивної медицини Ситник О.А., аспірант кафедри терапії Романюк С.А.

Всі учасники команди продемонстрували гідні результати завдяки чому команда медінституту зайняла І місце. Найкращий результат серед всіх учасників змагань показав к.мед.н., доцент Васильєв Ю.К.

 Бажаємо команді подальших успіхів та перемог!

QS