Всеукраїнська олімпіада з «Соціальної медицини та організації охорони здоров’я»

12-13 квітня на базі кафедри «Громадського здоров’я» Медичного інституту Сумського державного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни: «Соціальна медицина та організація охорони здоров’я».

На олімпіаду приїхали 27 представників майже всіх медичних вишів України. Олімпіада проходила в три тури: творчій конкурс в якому на вибір були запропоновані 3 актуальні теми з охорони здоров’я, ситуаційна задача з основних демографічних показників та тестування.

Всі студенти продемонстрували високій рівень знань та підготовки. Місця розподілилися наступним чином: І місце посіла представник НМУ імені О.О. Богомольця Комарова Тетяна (м. Київ);ІІ місце – Роговий Антон, СумДУ (м. Суми); ІІІ місце – Тригуб Юлія ХНМУ (м. Харків).

Заохочувальні дипломи отримали Тетюра Дарья (СумДУ, м. Суми); Довгань Владислава (ХНУ імені В.Н. Каразіна, м. Харків); Ткаченко Яна (УМСА, м. Полтава); Попенко Сергій (ХНМУ, м. Харків); Тимчишин Наталія (ТДМУ імені І.Я. Горбачевського, м. Тернопіль).

Попри напружений графік проведення олімпіади, студенти мали змогу ознайомитися із культурно-історичною спадщиною м. Сум. Учасники олімпіади зазначають, що отримали незабутні враження від неймовірної атмосфери, яку створили організатори заходу.

Відгуки та пропозиції, що до проведення олімпіади, надсилати на електрону адресу olimpstud@ukr.net

Також на кафедрі «Громадського здоров’я» призери ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за напрямом «Профілактична медицина» (м. Київ), студентка V курсу Смородська Ольга, яка зайняла почесне ІІ місце. Науковий керівник ст. викладач О.І. Сміянова.

Та призер ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з біологічних наук (м. Чернівці) студент ІІІ курсу Чернецький Ігор, який отримав диплом другого ступеня. Науковий керівник д.вет.н., професор О.М. Бергілевич.