Інформаційне повідомлення 1

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади

з навчальної дисципліни

«Соціальна медицина та організація охорони здоров'я»

Сумський державний університет

Відповідно до наказу Міністерства освіти i науки України від 06.12.2017 р. за №1572 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» на базі Сумського державного університету в період з 12 квітня по 13 квітня 2018 р. буде проведений ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Соціальна медицина та організація охорони здоров'я».

Оргкомітет просить до 12 березня 2018 р. підтвердити участь студентів Вашого ВНЗ у ІІ етапі олімпіади та направити інформацію про учасників (Додаток 1) у кількості не більше 3-х осіб від ВНЗ на нашу адресу* або надіслати інформацію на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Форма анкети учасників олімпіади (Додаток 1) розміщена також на сайті медичного інституту Сумського державного університету.

З метою вчасного прибуття та поселення учасників олімпіади оргкомітетом організується трансфер до місць проведення основних етапів та заходів олімпіади. Прохання завчасно надати інформацію про дату та час прибуття та необхідність бронювання житла шляхом заповнення on-line реєстраційної форми за посиланням.

Усім учасникам олімпіадита конференціїпри собі обов'язково мати:студентський квиток, паспорт, посвідчення про відрядження.

Оплата за проживання, харчування, проїзд та участь у розважальній програмі здійснюється за рахунок учасників олімпіади.

Телефони для довідок: (0542) 66-17-62, 050-407-11-71 (відповідальний секретар Корнієнко Вікторія Володимирівна).

*Поштова адреса:

Секретар оргкомітету к.мед.н., Корнієнко В.В.

Сумський державний університет, Медичний інститут

вул. Санаторна, 31, м. Суми, 40018