Олімпіада з «Соціальної медицини та організації охорони здоров’я

12-13 квітня на базі кафедри «Громадського здоров’я» Медичного інституту Сумського державного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни: «Соціальна медицина та організація охорони здоров’я».

На олімпіаду приїхали 31 представників майже всіх медичних вишів України. Олімпіада проходила в три тури: творчій конкурс в якому на вибір були запропоновані 3 актуальні теми з охорони здоров’я, ситуаційна задача з основних демографічних показників та тестування.

Всі студенти продемонстрували високій рівень знань та підготовки. Місця розподілилися наступним чином: І місце посіла Кравцова Яна СумДУ (м. Суми); ІІ місце – Дубовик Віолетта, НМУ ім. О.О. Богомольця (м. Київ); ІІІ місце розділили між собою представники ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського (м. Тернопіль) та УМСА (м. Полтава) Боймструк Роман та Сенько Ганна відповідно.

Попри напружений графік проведення олімпіади, студенти мали змогу ознайомитися із культурно-історичною спадщиною м. Сум. Учасники олімпіади зазначають, що отримали незабутні враження від неймовірної атмосфери, яку створили організатори заходу.

Окрема подяка студентському самоврядуванню медичного інституту: Дудко Юлії, Паскарик Лілії, Гарбузовій Єлізаветі, Савостьянову Івану, Рябоконь Діані.