Інформаційне повідомлення 1

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади

з навчальної дисципліни

«Соціальна медицина та організація охорони здоров'я»

Сумський державний університет

Відповідно до наказу Міністерства освіти i науки України від 06.12.2017 р. за №1572 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» на базі Сумського державного університету в період з 12 квітня по 13 квітня 2018 р. буде проведений ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Соціальна медицина та організація охорони здоров'я».

Оргкомітет просить до 12 березня 2018 р. підтвердити участь студентів Вашого ВНЗ у ІІ етапі олімпіади та направити інформацію про учасників (Додаток 1) у кількості не більше 3-х осіб від ВНЗ на нашу адресу* або надіслати інформацію на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Форма анкети учасників олімпіади (Додаток 1) розміщена також на сайті медичного інституту Сумського державного університету.

Усім учасникам олімпіадита конференціїпри собі обов'язково мати:студентський квиток, паспорт, посвідчення про відрядження.

Оплата за проживання, харчування, проїзд та участь у розважальній програмі здійснюється за рахунок учасників олімпіади.

Телефони для довідок: (0542) 66-17-62, 050-407-11-71 (відповідальний секретар Корнієнко Вікторія Володимирівна).

*Поштова адреса:

Секретар оргкомітету к.мед.н., Корнієнко В.В.

Сумський державний університет, Медичний інститут

вул. Санаторна, 31, м. Суми, 40018