Контакти

Кафедра громадського здоров'я

 Pratsi Str. 3, Sumy,

 

 tel. 0(542) 648 342  

 

 Pryvokzalna Str. 3a,

 Sumy, tel. 0(542) 719 445

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сміянов Владислав Анатолійович

 Сміянов Владислав Анатолійович, директор Медичного інституту, завідувач кафедри, д.мед.н., професор

Має вищу кваліфікаційну категорію з отолариноларингології та організації і управління охороною здоров’я.

В 2000 році закінчив Українську академію зовнішньої торгівлі при Міністерстві економіки України, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та здобув кваліфікацію магістра міжнародного менеджменту.

В 2006 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Оптимізація моделі системи медичної допомоги міському населенню в умовах перебудови галузі». З 2006 року є Головою обласного осередку «Української медико-правової асоціації». Голова координаційної ради по впровадженню концепції розвитку Сумської області «Нова Сумщина – 2015» в галузі охорони здоров’я, член громадської гуманітарної ради при Сумській обласній державній адміністрації. Член наукового товариства оториноларингологів України.

В травні 2015 р. відбувся захист докторської дисертації на тему: «Медико-соціальне обґрунтування моделі управління якістю медичної допомоги на основі внутрішнього аудиту на рівні закладу охорони здоров’я».

Педагогічний стаж - 11 років. Лікарський стаж – 31 рік, стаж з управління охороною здоров’я – 20 років. Автор 110 наукових публікацій.

Васильєв Юрій Костянтинович

 

Васильєв Юрій Костянтинович, к.мед.н., доцент

В 2005 році закінчив Сумський державний університет, медичний інститут. Проходив інтернатуру по спеціальності: «Загальна практика - сімейна медицина». З відзнакою закінчив магістратуру. Працював на посаді лікаря-інфекціоніста СОКІЛ ім.З.Й. Красовицького.

В 2007 році поступив до аспірантури. Захистив кандидатську дисертацію на тему: «Роль Товариства одеських лікарів у розвитку медичного діла та медичної науки. 1849-1924 рр.». 

Автор більше ніж 30 наукових праць. Педагогічний стаж - 8 років.

Сміянова Ольга Іванівна

Сміянова Ольга Іванівна, старший викладач

Має 40 наукових публікацій та вищу кваліфікаційну категорію з організації охорони здоров’я. Педагогічний стаж - 8 років, лікарський – 29 років.

Сміянов Євгеній Владиславович

 Cміянов Євгеній Владиславович, к.мед.н., доцент

В 2012 році захистив дисертацію. Автор 35 наукових праць. Педагогічний стаж – 5 років, лікарський – 9 років.

Любчак Владислав Вікторович

Любчак Владислав Вікторович, к.мед.н., асистент

В 2015 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: «Оптимізація забезпечення якості компонентів та препаратів плазми крові в процесі виробничої діяльності центру крові».

Автор 50 наукових публікацій. Педагогічний стаж - 2 роки.

Снєгірьова Інна Олександрівна

 Снєгірьова Інна Олександрівна, к.мед.н., асистент

Закінчила медичний інститут Сумського державного університету в 2010 р. В 2012 р. закінчила ХМАПО, отримала кваліфікацію лікаря-отоларинголога. Проходила інтернатуру на базі ЛОР-відділення Сумської обласної клінічної лікарні. 2012-2013 роки - працювала в поліклінічному відділенні №2 КУ «СМКЛ №1». З 2013 року - аспірант кафедри фізіології і патофізіології з курсом  медичної біології медичного інституту СумДУ. У 2015 р. захистила дисертація на тему «Зв'язок поліморфізму генів інгібіторів та активаторів ектопічної кальцифікації з механізмами розвитку острого коронарного синдрому» (науковий керівник - проф., доктор біолог. наук Вікторія Юріївна Гарбузова). З 2016 р. сумісник на кафедрі «Громадського здоров’я».

Автор 10 наукових праць. Педагогічний стаж – 4 років, лікарський – 7 років.

Денищенко Марина Олександрівна

Денищенко Марина Олександрівна, старший лаборант

В 2010 р. закінчила СумДПУ імені А.С. Макаренко за спеціальністю: «вчитель російської та англійської мов». Досконало володіє англійською. Приймає активну участь в перекладанні методичних розробок для англомовних студентів.